ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Zapraszam do przygotowania oferty dotyczącej zakupu wraz z dostawą wyposażenia i urządzeń ratownictwa niezbędnych do udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa w ramach zadania:

Wsparcie i rozwój systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacja przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacja skutków pokrzywdzenia przestępstwem”

na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. z 2017 r., poz.1579 z późn.zm.) – bez jej zastosowania.

 Szczegółowo zagadnienia opisuje poniżej załączone zapytanie ofertowe.

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zakup wyposażenia i urządzeń ratownictwa niezbędnych do udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa, w ramach zadania: ”Wsparcie i rozwój systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacja przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacja skutków pokrzywdzenia przestępstwem”
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Mariusz Siąkała
Data publikacji:12.06.2018 15:29
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Informację aktualizował:Mariusz Siąkała
Data aktualizacji:12.06.2018 15:30