wersja do wydruku Joanna Kohut 27.08.2018 11:11

Oferta realizacji zadania Publicznego: "OSP Koniaków od 90 lat w trosce o mieszkańców Gminy - warsztaty spotkania promujące zdrowy styl życia ."

  W związku z 90 - leciem istnienia jednostaka OSP Koniaków Centrum postanawia zorganizować warsztaty i spotkania dla mieszkańców gminy. Zamierzeniem tych działań jest przybliżenie mieszkańcom aspektów pracy druchów ochotniczych jednostek straży pożarnych ale także wskazanie zjawisk szczególnie niebezpiecznych, zainicjowanych przez człowieka będącego pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Sytuacje te stanowią zagrożenie nie tylko dla nich samych ale narażają na niebezpieczeństwo wiele innych osób.  Zadanie adresowane jest szczególnie do grupy młodzieży, która najbardziej narażona jest na ryzyko drastycznych skutków związanych z eksperymentowaniem z takimi substancjami. W dzisiejszych czasach zadania takie są bardzo potrzebne.

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Oferta realizacji zadania Publicznego: "OSP Koniaków od 90 lat w trosce o mieszkańców Gminy - warsztaty spotkania promujące zdrowy styl życia ."
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Istebna
Informację opublikował:Joanna Kohut
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:27.08.2018 11:11

Rejestr zmian dokumentu

pokaż