Międzyszkolny Klub Sportowy Istebna w dniu 09.05.2022 r. złożył Uproszczoną Ofertę Realizacji Zadania Publicznego pn: „Rodzinne spędzenie czasu - w Gminie Istebna”. Jest to projekt skierowany dla grupy ok. 40 uczestników z terenu Gminy Istebna z podziałem na 4 grupy szkoleniowe po 10 osób. Projekt będzie realizowany w ciągu jednego miesiąca na terenie Gminy Istebna oraz dla grupy rodziców, którzy wykażą chęć spędzania czasu ze swoimi pociechami. W czasie trwania projektu uczestnicy będą mogli nabywać nowe umiejętności biegu na nartorolkach i biegu krosowego. Projekt będzie opierał się na trzech głównych dziedzinach:

  • Profilaktyki antyalkoholowej (pogadanki 2 razy w tygodniu po 30 min.),
  • Aktywności fizycznej (zajęcia 5 razy w tygodniu po 90 min z podziałem na grupy i poziom zaawansowania sportowego),
  • Promocji zdrowego odżywiania (podczas prelekcji z profilaktyki uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób mogą prowadzić zdrowy tryb życia oraz każdy z nich otrzyma owoc na zakończenie tygodnia treningów).

Podczas zajęć sportowych uczestnicy będą mieć udostępniony sprzęt będący na wyposażeniu Klubu MKS Istebna, jednak niektóre z nich są już mocno wyeksplatowane w związku z tym konieczny jest zakup 10 par kijów narciarskich oraz 7 par nartorolek, które po zakończonym projekcie pozostaną na wyposażeniu Klubu.

Ofertę realizacji zadania publicznego złożono w trybie tzw: „Małego Grantu”

 

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn.:„Rodzinne spędzenie czasu - w Gminie Istebna”
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Edyta Jałowiczor
Data publikacji:17.05.2022 11:21
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Informację aktualizował:
Data aktualizacji:Brak