Oferta realizacji zadania publicznego z zakresu ochrony zdrowia i przeciwdziałaniu alkoholizmowi: "Poddasze Pozytywności"

­

Propozycję realizacji zadania złożyła Fundacja Keepers Foundation, "Poddasze pozytywności" to miejsce w których działania realizowane będą w formie: treningu umiejętności społecznych i warsztaty rozwijania kompetencji społeczno - emocjonalnych, konsultacje i poradnictwo psychologiczne, warsztaty dla sportowców z Gminy Istebna, liderowanie - warsztaty dla trenerów sportowych, nauczycieli wychowania fizycznego jak również innych pedagogów. Wszystkie te cele realizowane będą głównie poprzez program profilaktyki uzależnień, które są przyczyną codziennych i długotrwałych kłopotów społecznych. Ponad to oferta skierowana jest do wszystkich chętnych i zainteresowanych mieszkańców. Poddasze Pozytywności pozwoli na tworzenie szansy na zaplanowanie przyszłości dla młodych ludzi. Szczegółowe informacje przedstawia oferta zamieszczona poniżej.

Załączniki

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Oferta realizacji zadania publicznego z zakresu ochrony zdrowia i przeciwdziałaniu alkoholizmowi: "Poddasze Pozytywności"
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Joanna Kohut
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:29.08.2019 11:05

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
29.08.2019 11:05 Utworzenie dokumentu. (Joanna Kohut)