Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn: „Program profilaktyczny – życie wolne od uzależnień”

­

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłki Nożnej Góral Istebna złożył Uproszczoną Ofertę Realizacji Zadania Publicznego pn: „Program profilaktyczny – życie wolne od uzależnień”.

Komentarz

­

Jest to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Istebna w wieku 6-18 lat. Zajęcia mają charakter wychowawczy i zawierają elementy profilaktyki:

- część teoretyczna - wykłady oraz warsztaty, będą prowadzone na obiekcie sportowym Orlik w Istebnej, zaś cześć praktyczna to zajęcia sportowe oraz rywalizacja z rówieśnikami w obszarze sportowym. Klub planuje wyjazdy do Tych oraz na dwa turnieje do Kęt. Za ich organizację i przebieg odpowiada grupa wolontariuszy, trenerów oraz rodziców, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie, certyfikaty szkoleniowe, licencje oraz sporą wiedzę. Część zajęć zostanie poprowadzona przez osoby wyspecjalizowane w dziedzinie tematyki z zakresu profilaktyki, zdrowia psychicznego i przeciwdziałania uzależnieniom.

Ofertę realizacji zadania publicznego złożono w trybie tzw: „Małego Grantu”

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn: „Program profilaktyczny – życie wolne od uzależnień”
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Edyta Jałowiczor
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:22.10.2020 15:46

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
22.10.2020 15:46 Utworzenie dokumentu. (Edyta Jałowiczor)