Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn: „Czas na sport - zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży"”

­

Międzyszkolny Klub Sportowy Istebna ma na celu realizację projektu pn: „Czas na sport – zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży”. Jest to kontynuacja projektu realizowanego w październiku bieżącego roku pn: „Czas na sport – nauka jazdy na nartorolkach”.

Komentarz

­

Zajęcia organizowane przez trenerów MKS Istebna mają na celu poprawę i zwiększenie efektywności fizycznej z zachowaniem wszystkich wytycznych obowiązujących w kraju. Zajęcia średnio będą odbywać się po ok. 2 godziny dziennie, ze wskazaniem na 6 dni aktywności fizycznej. Warsztaty zostaną podzielone na dwie części. Pierwsza część przeprowadzona będzie na trasach nartorolkowych zlokalizowanych w Istebnej obok starego gimnazjum oraz na Zaolziu, zaś druga część na trasach biegowych na Kubalonce, gdzie na zakończenie dzieci zostaną podzielone na małe grupy i będzie dla nich zorganizowany poczęstunek w formie cateringu. Za ich organizację i przebieg odpowiada grupa 4 wykwalifikowanych trenerów. Po raz kolejny Klub chce zaprosić do współpracy olimpijczyków z Pjongczang, którzy wygłoszą przemówienie na temat jak bardzo ważna jest aktywność fizyczna i działania w zakresie zwalczania alkoholizmu. Ofertę realizacji zadania publicznego złożono w trybie tzw: „Małego Grantu”

 

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn: „Czas na sport - zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży"”
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Edyta Jałowiczor
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:25.11.2020 13:12

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
25.11.2020 13:12 Utworzenie dokumentu. (Edyta Jałowiczor)