Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn: "Narciarstwo Biegowe - Siła tradycji Gminy Istebna"

­

Przyznanie dotacji dla MKS Istebna na zadanie pn: „Narciarstwo Biegowe – Siła tradycji w Gminie Istebna” w ramach realizacji przedsięwzięć z zakresu ochrony i promocji zdrowia – przeciwdziałanie alkoholizmowi.

Komentarz

­

Międzyszkolny Klub Sportowy Istebna w dniu 08.10.2021 r. złożył Uproszczoną Ofertę Realizacji Zadania Publicznego pn: „Narciarstwo Biegowe – Siła tradycji w Gminie Istebna”. Jest to projekt skierowany dla grupy ok. 40 uczestników z terenu Gminy Istebna z podziałem na 4 grupy szkoleniowe po 10 osób. Projekt będzie opierał się na trzech głównych dziedzinach:

  • Profilaktyki antyalkoholowej (pogadanki 2 razy w tygodniu po 30 min.),
  • Aktywności fizycznej (zajęcia 5 razy w tygodniu po 90 min z podziałem na grupy i poziom zaawansowania sportowego),
  • Promocji zdrowego odżywiania (podczas prelekcji z profilaktyki uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób mogą prowadzić zdrowy tryb życia oraz każdy z nich otrzyma owoc na zakończenie tygodnia treningów).

Dla grupy 20 najbardziej wyróżniających się uczestników zostanie zorganizowany wyjazd na 3 dni w ramach nagrody do Gminy Kościelisko oraz Zakopanego na profesjonalne trasy nartorolkowe COS dla biegaczy narciarskich. Podczas zajęć sportowych uczestnicy będą mieć udostępniony sprzęt będący na wyposażeniu Klubu MKS Istebna, jednak niektóre z nich są już mocno wyeksportowane w związku z tym konieczny jest zakup 10 par kijów narciarskich oraz 5 par butów narciarskich, które po zakończonym projekcie pozostaną na wyposażeniu Klubu.

Ofertę realizacji zadania publicznego złożono w trybie tzw: „Małego Grantu”

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn: "Narciarstwo Biegowe - Siła tradycji Gminy Istebna"
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Edyta Jałowiczor
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:14.10.2021 19:40

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
14.10.2021 19:40 Utworzenie dokumentu. (Edyta Jałowiczor)